23.05.2015
16:24
11.7°C
vihm Tänään
10..18°C
selgevihm Huomenna
12..19°C
vahelduv Ylihuomenna
13..20°C
 
Suosikit

Yhteystiedot

 
15.05.2015

Tallinnan elinkeinovirasto
Tallinnan kaupungin matkailu- ja kongressitoimisto
Vabaduse väljak 7, EE-15199 Tallinna, Viro
Puhelin +372 640 4411


Evelin Tsirk
Johtaja

+372 640 4411
evelin.tsirk@tallinnlv.ee
Leelo Ilbis
Kehityspäällikkö

+372 640 4760
leelo.ilbis@tallinnlv.ee
Kristina Lukk
Tutkimusanalyytikkö

+372 616 4054
kristina.lukk@tallinnlv.ee
Kadi-Liis Koppel
Johdon assistentti

+372 640 4411
kadi-liis.koppel@tallinnlv.ee
Karen Alamets
Tutkimusanalyytikkö
(äitiyslomalla)
Merlen Aringo
Johdon assistentti
(äitiyslomalla)



Markkinointi

Daily LehtmetsDaily Lehtmets
Markkinointipäällikkö

+372 640 4532
daily.lehtmets@tallinnlv.ee
Mall Oja
Markkinointisuunnittelija
Suomi

+372 640 4756
mall.oja@tallinnlv.ee
Irina Svidlov
Markkinointisuunnittelija
Venäjä, Latvia

+372 640 4385
irina.svidlov@tallinnlv.ee
Mari Pever
Markkinointisuunnittelija
Iso-Britannia, USA, Saksa

+372 616 4066
mari.pever@tallinnlv.ee
Madli-Liis Parts
Markkinointisuunnittelija
Sisällöntuottaja, sosiaalimedia

+372 640 4412
madli-liis.parts@tallinnlv.ee

Maili Saia
Markkinointisuunnittelija
Website

+372 616 4085
maili.saia@tallinnlv.ee
Noora Justiina Karppi
Verkkomarkkinoinnin koordinaattori

+372 640 4759
noorajustiina.karppi@tallinnlv.ee

Eva Vint
Markkinointiassistentti
Matkailuesitteiden jakelu

+372 640 4387
eva.vint@tallinnlv.ee
Maret Põldveer-Turay
Markkinointisuunnittelija
Website

maret.poldveer-turay@tallinnlv.ee
Helena Tshistova-Pohlak
Markkinointipäällikkö
(äitiyslomalla)
Laura Hiietamm
Markkinointisuunnittelija
(äitiyslomalla)
Mai-Liis Mägi
Markkinointisuunnittelija
(äitiyslomalla)


Kongressimatkailu

Meeli Jaaksoo
Kongressipäällikkö

+372 640 4414
meeli.jaaksoo@tallinnlv.ee
Merlin Randoja
Markkinointisuunnittelija

+372 640 4415
merlin.randoja@tallinnlv.ee
Made Pandis
Markkinointisuunnittelija
(äitiyslomalla)





Tallinn Card

Kersti Paap
Päällikkö

+372 6404758
kersti.paap@tallinnlv.ee
Kai Valentin
Markkinointisuunnittelija

+372 6404757
kai.valentin@tallinnlv.ee
Maris Joona
Markkinointisuunnittelija

+372 640 4435
maris.joona@tallinnlv.ee


Matkailuneuvonta

Silja Veerme
Päällikkö

+372 640 4761
silja.veerme@tallinnlv.ee
Sirje Lippo
Matkailutiedottaja

+372 645 7777
sirje.lippo@tallinnlv.ee
0Reida Pähklemäe
Matkailutiedottaja

+372 645 7777
reida.pahklemae@tallinnlv.ee
Mare Kalbus
Matkailutiedottaja

+372 645 7777
mare.kalbus@tallinnlv.ee
Gert Kase
Matkailutiedottaja

+372 645 7777
gert.kase@tallinnlv.ee
Katrin Steinmann
Päällikkö
(äitiyslomalla)

 
Web solution by Wiseman