30.07.2015
15:08
15.0°C
vihm Täna
15..20°C
vihm Homme
16..20°C
vihm Ülehomme
17..20°C
 
Lemmikud

UUDISED

 

24.01.2007 Turismitrükiste uusversioonid

Turismitrükiste uusversioonid

24.01.2007

Mitmed Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakonna trükised saavad 2007. aasta alguses värskema infoga uuendatud. Turundusmaterjalide valikusse lisandub itaaliakeelne voldik, ilmumas on ka uued plakatid.

Jaanuaris ilmuvad uuendatud linnaplaan, soomekeelne "Tallinna – meidän suosikkimme", venekeelne kultuuritrükis "Tallinn – культура, история, искусство" ja hispaaniakeelne üldtutvustav voldik. Esmakordselt antakse üldtutvustav voldik välja ka itaalia keeles. Uusi plakateid saab olema kaks, ühel neist ulmeliselt talvine vaade Saiakäigu punasele majakesele, teisel suvine vaade Tornide väljaku punaste koonuste rivile ja Olevistele.

Veebruaris on kavas välja anda uued konverentsiturismi professionaalidele suunatud trükised "Conference Directory" ja "Incentive". Turistidele mõeldud lühikese linnapuhkuse võimalusi tutvustava brošüüri saksa- ja prantsuskeelsed uusversioonid peaksid ilmuma samuti veebruaris, vene- ja rootsikeelsed aga märtsis.

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakonna väljaantavate trükiste sisuga saab lähemalt tutvuda Tallinna turismiveebi professionaalide osas, kus on väljas ka nende pdf-failid. Kõik turundusmaterjalid on tasuta, tellimused võib saata aadressile tourism.marketing@tallinnlv.ee.

Lisainfo:
Eva Vint, turundusbüroo info vanemspetsialist
eva.vint@tallinnlv.ee, telefon 640 4387

Uudiste arhiiv
Web solution by Wiseman