16.09.2014
20:28
11.9°C
pilves Täna
16..18°C
vahelduv Homme
15..18°C
vahelduv Ülehomme
15..18°C
 
  MINU TALLINN

Tallinn Card soovitab septembris

 
29.08.2014

Septembris kutsub Tallinn Card vanalinna tornidesse ja käikudesse!

TASUTA Tallinn Cardiga:

Keskajal ehitatud ning tänapäevani 26 torniga säilinud linnamüür on ainulaadne kogu Euroopas. Müürilt avaneb imeline vaade vanalinnale ja Toompeale.

14. sajandi tornist on kujundatud ainulaadne kohvik-restoran, kus saab nautida maitsvaid roogi ning suurepärast vaadet Tallinna vanalinnale ja Taani Kuninga aeda. Tornikeldris on avatud näitus „Vaata pudelisse“ eksponaatidega Tallinna Linnamuuseumi klaasikogust.

Keskaegsest kaitseehitisest on saanud kõrgtehnoloogiline muuseum, kus tutvustatakse sõjapidamist, kuritegusid ja karistusi keskaegses Tallinnas. Unikaalses relvakambris saavad huvilised tutvuda mitmesuguste relvadega ja proovida kätt laskesimulaatoril. 6. korruse kohvikust avanevad ainulaadsed linnavaated.

bastion tunnels
Kiek in de Köki muuseumist pääseb 17. sajandist pärit käikudesse. Algselt ehitati need sõjapidamise tarbeks, hiljem kasutati pommivarjenditena. Ekskursioon bastionikäikudes viib külastaja põnevale retkele läbi tunneli ajaloo.

Ekspositsioon tutvustab Eesti mitmekülgset linnu- ja loomariiki. 12.-21. septembrini on muuseumis üleval ka traditsiooniline 52. korda toimuv seenenäitus.

SOODSALT Tallinn Cardiga:

Estonian National Opera
Septembris 109. hooaega alustava Rahvusooper Estonia repertuaaris on nii klassikalised kui kaasaegsed ooperid ja balletid, samuti operetid, muusikalid ja lastelavastused. Septembris esietendub G. F. Händeli barokkooper Rinaldo. Tallinn Cardiga pileti hinnast 15% soodustust.

Kes soovib väljas aega veeta, sel soovitame turismiinfokeskusest rentida Audiogiid - jalutustuur iPodiga. Lisaks vanalinna ekskursioonile kuuleb Audiogiidiga 6 keeles lugusid Eesti kirevast ajaloost. Tallinn Cardiga 50% soodustust!

Võimalus on ka Audiogiid ja e-raamat oma isiklikku nutitelefoni või tahvelarvutisse alla laadida. Nii saad osa põnevast vanalinna ekskursioonist, mille käigus jutustab virtuaalne giid 41 kaasahaaravat lugu peamiste vaatamisväärsuste kohta ning 11 lugu kohalikust elust. E-raamat sisaldab 165 lehekülge teksti koos fotodega. Tallinn Cardiga 60% soodustust!


 
Web solution by Wiseman