22.10.2014
10:55
-0.1°C
vahelduv Täna
-5..1°C
vahelduv Homme
0..4°C
vahelduv Ülehomme
-2..2°C
 
  MINU LEMMIKUD

Tallinn Card soovitab oktoobris

 
30.09.2014

Oktoobris kasuta Tallinn Cardi soodustusi vanalinna restoranides ja käsitööpoodides!

SOODSALT TALLINN CARDIGA:

Raekoja platsil asuv restoran Kaerajaan on oma nime saanud tuntud rahvalaulu ja -tantsu järgi ning rõhub rahvuslikkusele nii sisekujunduses kui toiduvalikus. Rikkaliku valikuga söögikaart ühendab endas ürgseid eestimaiseid maitseid koos uusimate trendidega mujalt maailmast. Tallinn Cardiga 15% soodustust!

Selles 14. sajandist pärit ajaloolise atmosfääriga majas saab nautida rikkalikke toite, proovida peeneid jooke ja olla igal õhtul kell 20 algava elava mõõgavõitluse tunnistajaks. Tallinn Cardiga 10% soodustust!
 
Vanalinna südames asuv restoran Maikrahv on samuti tuntud oma suurepäraste toitude ja erilise keskaegse miljöö poolest. 15. sajandist pärinevas majas pakutakse laias valikus rahvusvahelise köögi hõrgutisi ning nädalalõppudel lõbustavad majarahvast elav muusika ja tants. Ainulaadse joogikogemuse saamiseks proovi üht majanapsudest. Tallinn Cardiga 10% soodustust!

Külasta ka vanalinna vahvaid käsitööpoode. Näiteks kauplusest Rewill leiad ehedat Eesti kunsti ja käsitööd - kampsuneid, tekke, mütse, salle, sokke ja labakuid, samuti puust, nahast ja kivist suveniire. Tallinn Cardi omanikke ootab poes väike kingitus ja 15% soodustus.

TASUTA TALLINN CARDIGA:

lennusadam
Unikaalsetes vesilennukite angaarides ootavad sind allveelaev Lembit, aurik-jäämurdja Suur-Tõll, vesilennuk Short 184 ning teised elusuuruses eksponaadid. Lisaks leiad Lennusadamast ümbermaailmareisile viiva Kollase Allveelaeva, akvaariumi, mitmeid põnevaid mänge, hubase kohviku ja palju muud nii väljas kui ka sees. Lisatasu eest saad külastada ka näitust „Meri riidekapis", mis tutvustab meremoodi ning selle ajalugu.

Endises, 15. sajandist pärit raevanglas, võib tutvuda 150 aasta vanuse fotograafia ajalooga Tallinnas. Väljapanekute hulgas torkavad lisaks arvukatele pealinnast tehtud fotodele silma ka vanaaegsete fotoaparaatide kollektsioon ning 20. sajandi algusaastate pimik. Avatud on ka aastanäitus „Haavaliim plekitükil – suurim ferrotüüpide kollektsioon Eestis“.

Kõik pidutseda soovijad saavad aga Tallinn Cardiga tasuta külastada vanalinnas asuvat ööklubi Club Hollywood, mis on Tallinna üks populaarsemaid klubisid mahutades kuni 1200 inimest.

 
Web solution by Wiseman