23.11.2014
20:20
0.5°C
pilves Täna
-4..0°C
vahelduv Homme
-2..4°C
lorts Ülehomme
-2..3°C
 
  MINU LEMMIKUD

Tallinn Card soovitab novembris

 
31.10.2014

Karge november sobib kõikvõimalikeks tubasteks tegevusteks – näituste, restoranide ja teatri külastamiseks ning spaas mõnulemiseks.

TASUTA TALLINN CARDIGA:

Endises suurtükitornis asuv muuseum tutvustab Eestit kui ajaloolist mereriiki. Neljale korrusele on välja pandud vanaaegset sukeldumis- ja kalapüügivarustust, erinevaid merepõhjast leitud esemeid, merekaarte jne. Avatud on ka uus maalinäitus "Merele maalitud purjed". Tegu on eksklusiivse koostöönäitusega Eesti ja Rootsi Meremuuseumite vahel, mis pakub võimalust vaadata erakordseid purjelaevade maale Erik Ekegreni kogust.

Keskaegses kaupmeheelamus asuv muuseum tutvustab linna ajalugu 13. sajandist tänapäevani. Siin saab selge ettekujutuse, kuidas Tallinnas erinevatel aegadel elati. Video- ning slaidiprogrammid tutvustavad aga 20. sajandi pöördelisi sündmusi Tallinnas. Tallinn Cardiga ka tasuta Linnamuuseumi audiogiidi rent!

See muuseum on koduks kõikvõimalikele nukkudele, kaisukarudele ning muudele mänguasjadele. Muuseumis on avatud uus näitus „Anna Davidenko autorikarud“. Nuku- ja karukunstniku Anna Davidenko väljapanekul saab näha nii tema käte all sündinud esimest mängukaru, kui mõningaid näiteid viimaste kuude loomingust. 

SOODSALT TALLINN CARDIGA:

Estonian Russian Theatre
Uhke interjööriga Vene teater on vene teatritraditsioonide hoidja Eestis. Tihedas mängukavas leidub kõike klassikast avangardini, ka lastenäidendeid. Etendused on vene keeles, sünkroontõlkega eesti keelde. Tallinn Cardiga 20% soodustust teatripileti hinnast (v.a eriüritused)!

Raekoja platsi vahetus läheduses asuvas restoran-õlletehases pakutakse maitsvat sööki ning kohapeal valmistatud seitset erinevat sorti õlut. Neljapäevast laupäevani saab kuulata elavat muusikat. Tallinn Cardiga 10% soodustust!

Mere kaldal asuv unikaalse arhitektuuriga Pirita SPA Hotell on hea paik lõõgastumiseks ning stressi maandamiseks. Teid ootavad 25-meetrine ujula koos soome- ja aurusaunaga, infrapunasaun, soolakamber, spordisaal, jõusaal, restoran ja kohvik. Tallinn Cardiga 2 tundi ujula ning sauna kasutamist 50% soodsamalt!


 
Web solution by Wiseman