26.04.2015
04:16
7.0°C
Täna
°C
vihm Homme
8..16°C
selgevihm Ülehomme
9..18°C
 
  Lemmikud

Tallinn Card soovitab aprillis

 
31.03.2015

Aprillis kutsub Tallinn Card avastama loodust, kunsti ja linna ning külastama kunagist maailma kõrgeimat ehitist.

TASUTA TALLINN CARDIGA:

Eesti Loodusmuuseumis on värskelt avatud näitus „Öised tiivulised“, mis tutvustab ööliblikate ja kakkude salapärast maailma. Teiselt ja kolmandalt korruselt leiab aga maailma loomastiku, mere ja jõgede ning metsasaali. Põnevust pakub ka avastuste ruum, kus saab teada, kuidas loomad maailma tajuvad.

Keskajal maailma kõrgeimaks ehitiseks peetud Oleviste kiriku torn avab oma uksed suvehooajaks 1. aprillil. Külastajail on võimalik ronida mööda keerdtreppe torni vaateplatvormile kaunist linnavaadet nautima.

10. aprillil avatakse Adamson-Ericu muuseumis näitus „Modernne naine“, mis keskendub eelkõige professionaalsele eneseteostusele pühendunud naise temaatika kajastumisele Eesti kunstis 19. sajandi lõpul ja 20. sajandi esimesel poolel. Püsiekspositsioon annab aga ülevaate kunstnik Adamson-Ericu rikkalikust modernistlikust loomingust aastatel 1924–1968.

Inglise- ja soomekeelne regulaarekskursioon sisaldab bussiosa ning sellele järgnevat jalutustuuri Tallinna vanalinnas. Kogenud giid annab ekskursioonil osalejatele ülevaate ka elust Eestis, siinsetest traditsioonidest, legendidest ja poliitikast.

KINGITUS TALLINN CARDIGA:

Kalevi martsipanimuuseumituba
Martsipanimuuseumitoas on väljas ligi 200 martsipanikujukest, -kaarti ja -torti, mis on valmistatud rohkem kui saja aasta vanuste vormidega. Kohapeal ametis olev kunstnik maalib martsipanifiguure ka külastajate soovide järgi. Tallinn Cardi omanikke ootab magus kingitus!

Romantiline Kehrwieder Chocolaterie ja hubane Kehrwieder Kohvicum pakuvad hõrku gurmeekohvi ja teevalikut ning unustamatuid maitseelamusi. Tallinn Cardi omanikele kingituseks käsitsi valmistatud šokolaaditrühvel!

Kauplusest Rewill leiate autentset eesti käsitööd - kampsuneid, tekke, mütse, salle, rätte, sokke ja labakuid. Samuti on müügil puust, nahast ja kivist suveniirid. Tallinn Cardiga kingitus ja 20% soodustus!


 
Web solution by Wiseman