20.12.2014
08:33
2.1°C
selgevihm Täna
0..4°C
vihm Homme
2..5°C
selgelumi Ülehomme
-2..3°C
 
  MINU LEMMIKUD

Tallinn Card soovitab detsembris

 
27.11.2014

Detsembris pakub Tallinn Card suurepäraseid võimalusi jõuluaja nautimiseks.

TASUTA TALLINN CARDIGA:

PiparkoogiMaania
PiparkoogiMaania on 18. detsembrist kuni 8. jaanuarini toimuv jõuluhõnguline kunstinäitus, kus kõik eksponaadid on valmistatud piparkoogist. Näituse autoriteks on kunstnikud, disainerid ja arhitektid. Sel aastal on näituse teemaks "Mänguasjamuuseum".

Harju tänava uisuplats
Liuglemine vanalinna Harju tänava Uisuplatsil on suurepärane võimalus sõprade ja perega lõbusalt aega veeta. Uisuplats on avatud iga päev kell 10-22.

Püha Vaimu kirik
14. sajandil ehitatud Püha Vaimu kirik on üks vanimaid ning uhkemaid ehitisi Tallinnas. Kiriku fassaadil mõõdab siiani aega 17. sajandist pärit kell. Pühade ajal on siin toimumas mitmeid jõulumuusika kontserte.

Niguliste muuseum (Niguliste kirik)
Niguliste kiriku muuseum-kontserdisaalis saab tutvuda nii ajaloolise kirikukunstiga, kui kuulata jõulukontserte. Siin asub Tallinna kuulsaim kunstiteos: fragment Bernt Notke Surmatantsu-maalist. Tallinn Cardiga on kiriku külastus tasuta, jõulukontserdid lisatasu eest.

Hellemanni torn ja linnamüür
Kolmekorruselise Hellemanni torni ajalugu ulatub 15. sajandisse ning see annab aimu linna keskaegsetest kaitseehitistest. Esimeselt korruselt pääseb 200-meetrisele müürilõigule, kust avaneb imeline vaade talvisele vanalinnale.

Kohvik Maiasmokk
Tallinna ja kogu Eesti vanim ja kuulsaim tänaseni töötav kohvik Maiasmokk pakub külalistele kohapeal valmistatud värskeid küpsetisi ning hõrke kooke. Tallinn Cardiga tass kosutavat kohvi või teed tasuta!

Tallinn City Tour
Hop-on hop-off ekskursioon annab täieliku ülevaate linna peamistest vaatamisväärsustest kolmel erineval marsruudil: kesklinn, Pirita ja Rocca al Mare. Audioekskursiooni valik on kümnekeelne.


SOODSALT TALLINN CARDIGA:

Eesti Käsitöö kauplused
Eesti Käsitöö kauplustest leiad armsaid ja ehedaid jõulukingitusi - kudumeid, tarbedisaini, aksessuaare, keraamikat, mänguasju jm. Tallinn Cardiga 15% soodustust!


Kõiki Tallinn Cardi pakkumisi vaata siit.


Kaunist jõuluaega Tallinn Cardi seltsis!

 
Web solution by Wiseman