28.03.2015
07:13
6.5°C
vahelduv Täna
2..6°C
vihm Homme
5..12°C
selgevihm Ülehomme
3..8°C
 
  Lemmikud

Tallinn Card soovitab märtsis

 
05.03.2015

Märtsis külasta uusi, põnevaid näitusi, seikle Megazone meelelahutuskeskuses, mõnule spaas ning saa osa uue muusika suursündmusest - festivalist Tallinn Music Week.

TASUTA TALLINN CARDIGA:

Lennusadamas saab lisaks püsiekspositsioonile ja muuseumilaevadele külastada värskelt avatud näitust „Ujub või upub“. Tegemist on kaasahaarava interaktiivse näitusega kogu perele, kus pea 800 ruutmeetrile on suurtesse merekonteineritesse üles seatud 14 käed-külge eksponaati. Igaüks saab näha, lugeda ja katsetada, kuidas toimivad loodusjõud merel ja kuidas need on mõjutanud mereajalugu.

Pärast remonti taasavatud Arhitektuurimuuseum alustas oma uut hooaega tuntud hispaania arhitektide näitusega “Aken ja Peegel”. Väljapanekule on valitud kümme valmis ehitatud objekti, mida eksponeeritakse suuremõõtmelistel fotodel. Teise elemendina on näitusel makettidega laud, kuhu on koondatud võistlustele esitatud tööd, ehitamata jäänud projektid ning katsetused.

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis on avatud rahvusvaheline köitekunstnike näitus "Scripta manent V". Seekord on 115 kunstnikku 19 riigist köitnud luulekogumikku “Nimed, sõnad, nõiamärgid", mille autoriteks on kaheksa noort eesti luuletajat. Muuseumis saab vaadata veel ka klaasikunsti näitust ning ekspositsiooni Eesti muuseumimeenetest.

NUKU muuseumi uuel näitusel saab aga piiluda näitlejate garderoobi, kus on igaühel võimalus proovida parukaid, kõrvu, ninasid ja kostüüme. Samuti võib teha endast teatraalseid pilte, mängida teatrit või kirjutada-joonistada midagi armastatud näitlejale.

SOODSALT TALLINN CARDIGA:

Megazone meelelahutuskeskus
Megazone meelelahutuskeskuses saab osaleda põnevas laserlahingus, võtta vastu väljakutseid kõrgel lae all siseseikluspargi radasid vallutades või sõita Segwayga takistusrajal. Tallinn Cardiga 50% soodustust!

Aqua Spa pakub võimaluse lõõgastuda erinevates aurusaunades, Soome saunas ja hamamis, samuti mitmetes basseinides ning mullivannis. Tallinn Cardiga 34% soodustust!

25.-29. märtsini juba seitsmendat korda toimuv Tallinn Music Week on Põhja- ja Baltimaade suurim siseruumides toimuv muusikafestival. Suursündmusel astub tänavu üles 205 artisti 26 riigist. Tallinn Cardiga üksikpiletitelt ja festivalipassidelt 10% soodustust!


Fotod: Eesti Meremuuseum ja Megazone meelelahutuskeskus

 
Web solution by Wiseman