25.07.2014
04:34
19.1°C
selge Täna
24..32°C
selge Homme
24..32°C
vahelduv Ülehomme
25..33°C
 
  MINU TALLINN

Tallinn Card soovitab juulis

 
30.06.2014

Juulis kutsub Tallinn Card Naissaarele seiklema ning vanalinna torne avastama!

TASUTA Tallinn Cardiga:

Toompeal kõrguv keskaegne Toomkirik on põnev ajalooline vaatamisväärsus. Külastajail on võimalus ronida 1779. aastal ehitatud 69-meetri kõrgusesse baroksesse kellatorni ja nautida kaunist linnavaadet.

Selles 15. sajandist pärit tornis tutvustatakse Tallinna kindlustuste arengut ning keskaegseid relvi ja raudrüüsid.

Pirita jõe kaldal kõrguvate varemete ajalugu ulatub aastasse 1407. Peahoone massiivne fassaad, seinad, keldrid ning surnuaed on säilinud tänapäevani.

Suurepärane võimalus võtta ette üks lõbus paadisõit Pirita jõel, kust avaneb kaunis vaade Pirita kloostri varemetele ning ümbritsevale rohelusele.

SOODSALT Tallinn Cardiga:

Linnast vaid tunni kaugusel asuval saarel viib autosafari teid uudistama vanu nõukogudeaegseid suurtükipatareisid, endist meremiinitööstust, militaarmuuseumi, kauneid liivarandu ja kirikut. Tallinn Cardiga ekskursioon 20% soodsam!

Tunniajane jalutuskäik giidiga pakub kiiret ja põnevat pilguheitu keskaegse Tallinna ajalukku. Tallinn Cardiga ekskursioon 50% soodsam!

Pirita Adventure Park
Kõigest 15 minuti kaugusel kesklinnast asuv seikluspark kõrgete mändide, liivase ranna ja 6 erineva kõrgseiklusrajaga on ideaalne paik seiklushimulistele külastajatele. Tallinn Cardiga pilet 15% soodsam!

Selle mõnusa vanalinnas asuva restorani tugevuseks on maitsvad grilltoidud. Tallinn Cardiga a la carte menüüst 10% soodustust!

Lisaks on täienenud ka Tallinn Cardi suviste eripakkumiste valik – soodustusi pakume Katusekino, Tivolipargi ning Nargenfestivali piletitelt. Täpsemat infot leiad siit.


Päikeselist suve!

 
Web solution by Wiseman