01.08.2014
18:55
23.2°C
vahelduv Täna
22..27°C
vahelduv Homme
23..28°C
vahelduv Ülehomme
27..32°C
 
  MINU TALLINN

Tallinn Card soovitab augustis

 
01.08.2014

Augustis kutsub Tallinn Card rattatuuridele ning mereretkele

SOODSALT Tallinn Cardiga:

Lahemaa rahvuspark on Eesti tuntuim looduslik vaatamisväärsus kauni mereääre, huvitavate matkaradade, mõisaarhitektuuri ja kaluriküladega. Matka hinnas sisaldub transport Lahemaale ja tagasi, rattavarustus, vesi ja kaart. Tallinn Cardiga ekskursioon 15% soodsamalt!

16km pikkuse inglise keeles läbi viidava jalgrattaretke käigus tutvutakse Pirita memoriaalkompleksi, Kadrioru pargi ning südalinnaga. Tuuriks vajalik varustus sisaldub hinnas. Tallinn Cardiga ekskursioon 50% soodsamalt!

Piki rannajoont Lennusadamast Piritani ja tagasi kulgeva merereisi jooksul avanevad teile suurepärased vaated Tallinna panoraamile ja rannikule. Reis kestab 2,5 tundi ja sisaldab einet. Tallinn Cardiga ekskursioon 20% soodsamalt!

TASUTA Tallinn Cardiga:

Sellest 314 meetri kõrgusest atraktsioonist on saanud linna uus turismimagnet. Lisaks suurepärasele 170 meetri kõrguselt avanevale panoraamvaatele on külastajatel võimalus tutvuda 21. korruse interaktiivse multimeedia näitusega.

Kohe Teletorni kõrval, Pirita jõe maalilises orus asuvas botaanikaaias saab näha üle 2400 taimeliigi, alates palmidest ja lõpetades toataimedega. Silmarõõmu pakuvad ka roosiaed ja dendropark.

Raekoda on vanalinna süda alates 13. sajandist. Sealsete suursuguste võlvide alt leiab keskaegseid kunstiteoseid, sh kuulus nikerdustega Tristani ja Isolde pink.

Suvel on kõigil soovijail võimalus ronida mööda keskaegset keerdtreppi 34 meetri kõrgusel asuvale Raekoja torni kellarõdule, kust avaneb maaliline vaade kogu vanalinnale ja selle ümbrusele. Torni tippu ehib linna tuntuim sümbol - tuulelipp Vana Toomas.

Lisaks on täienenud ka Tallinn Cardi suviste eripakkumiste valik – soodustusi pakume Katusekino, Tivolipargi ning Nargenfestivali piletitelt. Täpsemat infot leiad siit.


Kuuma augustikuud!

 
Web solution by Wiseman