23.05.2015
02:40
7.8°C
vihm Täna
10..18°C
Homme
..°C
Ülehomme
..°C
 
  Lemmikud

Tallinn Card soovitab mais

 
23.04.2015

Mais külasta Rocca al Mares asuvaid muuseume ja vaatamisväärsusi ning avasta kevadist vanalinna jalgrattal või audiogiidi saatel.

TASUTA TALLINN CARDIGA:

Põhjamaade põnevaima kollektsiooniga loomaaias elab üle 350 looma- ja linnuriigi esindaja. Kevad on külastuseks ideaalne aeg, sest just siis saab näha hulgaliselt loomalapsi. Peagi avatakse siin ka Zoo Seikluspark!

Tallinna Automuuseum
Loomaaia läheduses asuv Tallinna Automuuseum avab 1. mail suvehooajaks taas oma uksed. Väljapanekus on 40 ajaloolist sõidukit, leidub nii nõukogudeaegseid nostalgiaautosid kui ka mainekaid rahvusvahelisi automarke.

Eesti Vabaõhumuuseumis saab tutvuda vanade taluhoonete ja tuulikutega, sõita hobusega, proovida talupojakõrtsis Eesti rahvustoite ning osta Eesti käsitööd. Maikuus on siin toimumas Kevadlaat, Kevadised talupäevad ning kahe uue majapidamise avamispidu. Tallinn Cardiga ka tasuta audiogiidi rent!

Eelpool nimetatud muuseumidesse pääseb mugavalt CitySightseeing ekskursioonibussiga, mis pakub lisaks Rocca al Mare liinile ka Kesklinna ja Pirita hop-on hop-off marsruuti. Kõigi kolme liini kasutamise võite Tallinn Cardiga valida oma tasuta ekskursiooniks.

Toompea vaatplatvormi kõrval asuvas endises Luscher & Matieseni veinitehases on avatud muuseum, mis tutvustab nii veinitehase kui ka Eesti alkoholitootmise ajalugu. Tallinn Cardiga tasuta sissepääs, ekskursioon ja veini degusteerimine!

City Bike’ist saab laenutada linna- ja maanteerattaid, matka- ja maastikurattaid, lasterattaid ja tandemeid. Tallinn Cardiga 3 tundi rattalaenutust tasuta!

SOODSALT TALLINN CARDIGA:

Grillhaus Daube
15. mail avatakse selle vanalinnas asuva restorani mõnus suveterrass. Pakutakse maitsvaid kalaroogi, mahlakaid ribisid, steike ja muid hõrke grilltoite. Tallinn Cardiga a la carte menüüst 10% soodustust.

Audiogiidiga kuuleb põnevaid lugusid keskaja kultuurist ja ajaloost ning seda kõike siis, kui ise objektideni jõuad. Tallinn Cardiga 50% soodustust!

 
Web solution by Wiseman