28.02.2015
17:53
1.9°C
vahelduv Täna
-2..-1°C
selgevihm Homme
2..6°C
lorts Ülehomme
1..5°C
 
  MINU LEMMIKUD

Tallinn Card soovitab veebruaris

 
30.01.2015

Veebruar on Eesti Vabariigi sünnipäevakuu. Sel puhul soovitame tutvuda Eesti ajaloo, kunsti, disaini ja toidukultuuriga.

TASUTA Tallinn Cardiga:

Maarjamäe lossis on avatud suurnäitus Eesti Vabariigi ajaloost. Lisaks saab tutvuda Filmimuuseumi näitusega, mis kõneleb Eesti filmist läbi aegade. Kolmas ekspositsioon annab ülevaate elektri ajastu algustest Eestis. Lossi kõrval asuvas tallihoones saab aga tutvuda näitusega Saksa okupatsioonist.

Suurgildi hoones on avatud püsinäitus „VISA HING. 11 000 aastat Eesti ajalugu". Teisel väljapanekul saab aga lisaks rikkalikule leiumaterjalile näha ka fotosid paarisaja aasta tagusest linna tänavamiljööst.

Kumu on Eesti Kunstimuuseumi peahoone ning suurim ja esinduslikem näitusepaik Eestis. Veebruaris saab siin lisaks püsiekspositsioonidele külastada veel ka graafikateemalisi näitusi.

Kadriorus asuvad ka Eesti tuntuimatele kirjameestele pühendatud muuseumid. A.H. Tammsaare Muuseumis saab tutvuda Eesti 20. sajandi suurima kirjamehe loominguga ning 1930. aastate stiilis sisustatud korteriga. Kenas barokkmajas asuv Eduard Vilde Muuseum on pühendatud kirjaniku loomingu, eluruumide ning kunstigalerii eksponeerimisele.

Tallinna Kunstihoones on avatud näitus "SADA. Eesti tekstiilikunst 1915-2015", mis pakub näitusekülastajale sissevaate saja aasta jooksul loodud tekstiilikunsti.

SOODSALT Tallinn Cardiga:

Nu Nordik
                                                   Foto: Anu Kaelussoo
Nu Nordik on ainulaadne pood, mis müüb kaasaegset Eesti disaini – rõivaid, aksessuaare ning tooteid kodukujunduseks. Tallinn Cardi omanikke ootab kingitus ning 15%-line soodustus!

Estonia kontserdisaalis saab veebruarikuus nautida jazzi, klassikalist muusikat, sümfoonilist ja kammermuusikat ning muid erikontserte. Tallinn Cardiga Tallinnas korraldatava kontserdi pilet -15%, soodustus kehtib Eesti Kontserdi kassas.

Raekoja platsil asuv restoran rõhub rahvuslikkusele nii sisekujunduses kui toiduvalikus. Rikkalik menüü ühendab endas ürgseid eestimaiseid maitseid koos uusimate trendidega mujalt maailmast. Tallinn Cardiga 15% soodustust!


 
Web solution by Wiseman