16.04.2014
16:06
6.8°C
selge Täna
7..10°C
vahelduv Homme
7..12°C
vahelduv Ülehomme
9..14°C
 
  MINU TALLINN

Tallinn Card soovitab aprillis

 
31.03.2014

Aprillis kutsub Tallinn Card linnakülastajaid aktiivselt aega veetma ning spaamõnusid nautima.

Suurepärane võimalus linnaga tutvumiseks! Selle 2,5-tunnise bussi- ja jalgsiekskursiooni jooksul tutvustab giid ajalooliselt huvitavaid linnaosasid. Jalutuskäigul vanalinnas tutvustatakse nii Toompead kui ka all-linna. Tallinn Cardiga on ekskursioon tasuta!

Suurgildi hoone on keskaegse Tallinna üks väärikamaid ühiskondlikke ehitisi, mis on säilinud oma täies hiilguses. Muuseumis on avatud püsinäitus „VISA HING. 11 000 aastat Eesti ajalugu", mis jutustab lugusid Eesti värvikast ajaloost läbi aastatuhandete. Näitus "Algused ja lõpud. Eeslinnast kesklinnaks" tutvustab aga Tallinna ühe vanema eeslinna – Kivisilla eeslinna – ajalugu läbi sajandite. Tallinn Cardiga sissepääs muuseumisse tasuta!

Aprillis hooaega alustav Nõmme Seikluspark on suurepärane koht igas vanuses põnevuseotsijatele. Kuuel erineva raskusastme ja kõrgusega turnimisrajal tuleb puult-puule liikumiseks läbida erinevaid takistusi kasutades selleks köisi ja sildu. Tallinn Cardiga pilet 15% soodsamalt!

Kes soovib tubasemalt aega veeta, võib külastada Tallinna kesklinnas asuvat moodsat bowlinguklubi Ku:lsa:l. Kahel korrusel paiknevad hubased baarid, 12 bowlingurada ja 8 kvaliteetset lauda piljardi ning snookeri mängimiseks. Tallinn Cardiga 1 tund bowlingut või piljardit tasuta!

Nukuteater on lapsi rõõmustanud üle 60 aasta ning jätkab seda traditsiooni, tuues lavale kõike alates traditsioonilisest nukuetendusest kuni muusikalini. Etendused on eelkõige suunatud lastele ja noortele, kuid kindlasti leidub põnevat ka täiskasvanutele. Tallinn Cardiga teatripileti hinnast 10% soodustust. 
NUKU muuseum on põnevate tehniliste lahendustega interaktiivne muuseum kogu perele, kus tutvustatakse nukuteatrikunsti ajalugu ja eksponeeritakse kohalikke ja eri päritoluga nukke. Külastajad saavad jälgida ka tänaste nukumeistrite tööd. Tallinn Cardiga sissepääs muuseumisse tasuta!

Luksuslik basseini- ja saunamaailm pakub lisaks mitmele erinevale saunaliigile - tugeva ja nõrga auruga saunad, türgi aurusaun, hamam ning soome saun – ka basseinimõnusid. Lõõgastuda saab baariga basseinis, mullivannis, meresoolavee basseinis, lastebasseinis ja aastaringses välibasseinis. Tallinn Cardiga 2 tundi basseini- ja saunamaailma kasutamist 34% soodsamalt (€7,92, tavahind €12,00)!

 
Web solution by Wiseman