20.04.2014
03:39
5.2°C
vahelduv Täna
14..19°C
vahelduv Homme
11..19°C
vahelduv Ülehomme
9..20°C
 
  MINU TALLINN

Trükised

 
17.03.2014

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond koostab ja kirjastab tasuta trükiseid, mis tutvustavad Tallinna turismi-sihtkohana. Trükiseid saab allpool olevatelt linkidelt lugeda ja printimiseks alla laadida. Paberkandjal trükised on üksikturistidele kättesaadavad Tallinna turismiinfokeskuses Niguliste 2 / Kullassepa 4.

Endale meelepärase väikse reisijuhi võib koostada Minu Tallinn abil, kogudes turismiveebilt kokku oma huvidele vastava info. Tallinna tulles ära oma personaalset reisijuhti koju unusta!

Rohke pildimaterjaliga brošüür "City Break" tutvustab peamisi vaatamisväärsusi, suuremaid kultuuriüritusi ja teisi võimalusi ajaveetmiseks. Trükises on ka transpordiinfo, hotellide loetelu ja linnakaardid.

Keeled: inglise, saksa, soome, vene, hiina
Ainult pdf: prantsuse, rootsi
Formaat B5, lehekülgi 60

Bukletti "Kogu perega Tallinna!" on koondatud info vaatamisväärsustest, aktiivset osalemist võimaldavatest atraktsioonidest ja sündmustest, mis võiksid huvi pakkuda väikeste ja suuremate lastega peredele.

Keel: soome, vene (ajutiselt otsas)
Formaat A65, lehekülgi 16

Voldikus on kultuuriturismi toote "Tallinn Card" lühitutvustus kaheksas keeles. Põhjalik ja pidevalt uuendatav info tootest: www.tallinncard.ee.

Keeled: inglise / saksa / prantsuse / hispaania / rootsi / soome / vene / eesti (pdf)
Formaat A65

Lisaks kaartidele ja transpordiskeemidele sisaldab "Linnakaart" illustreeritud infot kõige populaarsematest atraktsioonidest ja muuseumidest.

Keeled: inglise, saksa, prantsuse, itaalia, hispaania, rootsi, soome, läti, vene, hiina, jaapani, eesti
Formaat A65, avatuna A2


Koostöös Eesti Disainikeskusega ning Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga on turismiosakond juba mitmel aastal välja andnud ka Disainikaarte ja Käsitöökaarte. Mõlemad kaardid on saadaval turismiinfokeskuses ja enamikus kaartidel esindatud asutustes.

"Disainikaart" tutvustab disainipoode, kus müügil eesti autorite tooted; galeriisid, kus toimuvad disaini- ja tarbekunstinäitused; loomekeskusi, töökodasid ja ateljeesid ning mõningaid tähelepanu väärivaid avalikke interjööre.

Keeled: inglise/saksa, soome/rootsi, eesti/vene

"Käsitöökaart" juhatab teed poodidesse, kus leidub ehtsat eesti käsitööd; meistrikodadesse ja keskustesse, kus õpetatakse väga erinevaid käsitöötehnikaid, ning ka mitmekesisema tootevalikuga tarbekunstipoodidesse.

Keeled: inglise / soome / eesti (pdf)

 
Web solution by Wiseman