19.04.2015
17:08
7.1°C
Täna
°C
selgevihm Homme
5..10°C
vahelduv Ülehomme
7..13°C
 
  Lemmikud

Trükised

 
06.04.2015

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond koostab ja kirjastab tasuta trükiseid, mis tutvustavad Tallinna turismi-sihtkohana. Trükiseid saab allpool olevatelt linkidelt lugeda ja printimiseks alla laadida. Paberkandjal trükised on üksikturistidele kättesaadavad Tallinna turismiinfokeskuses Niguliste 2 / Kullassepa 4.

Endale meelepärase väikse reisijuhi võib koostada Minu Tallinn abil, kogudes turismiveebilt kokku oma huvidele vastava info. Tallinna tulles ära oma personaalset reisijuhti koju unusta!

Rohke pildimaterjaliga brošüür "City Break" tutvustab peamisi vaatamisväärsusi, suuremaid kultuuriüritusi ja teisi võimalusi ajaveetmiseks. Trükises on ka transpordiinfo, hotellide loetelu ja linnakaardid.

Keeled: inglise, hiina
Formaat B5, lehekülgi 60

Bukletti "Tornide ja muinasjuttude linn" on koondatud info vaatamisväärsustest, aktiivset osalemist võimaldavatest atraktsioonidest ja sündmustest, mis võiksid huvi pakkuda väikeste ja suuremate lastega peredele.

Keeled: soome, lätivene
Formaat A5, lehekülgi 18

Voldikus "Kalamaja. Boheemlik ja trendikas" on välja toodud kõik vaatamis- ja kogemisväärne, mida selles kiirelt muutuvas piirkonnas leida võib: muuseumid, loomekeskkonnad, omapärased turud, poed ja kohvikud.

Keeled: inglise, soome, vene
Formaat A6, avatuna A3

Voldik "Kadriorg ja Pirita. Mereäärne rohelus" keskendub vaatamisväärsustele ning ajaveetmis- ja söögikohtadele, mis asuvad linna ühes looduskaunimas osas.

Keeled: inglisesoomevene
Formaat A6, avatuna A3

Voldikus on kultuuriturismi toote "Tallinn Card" lühitutvustus. Põhjalik ja pidevalt uuendatav info tootest: www.tallinncard.ee.

Keeled: inglise / saksa / soome / vene (pdf)
Formaat A65

Lisaks kaartidele ja transpordiskeemidele sisaldab "Linnakaart" illustreeritud infot kõige populaarsematest atraktsioonidest ja muuseumidest.

Keeled: inglise, saksa, prantsuse, itaalia, hispaania, rootsi, soome, läti, vene, hiina, jaapani
Formaat A65, avatuna 42x71 cm


Koostöös Eesti Disainikeskusega ning Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liiduga on turismiosakond juba mitmel aastal välja andnud ka Disainikaarte ja Käsitöökaarte. Mõlemad kaardid on saadaval turismiinfokeskuses ja enamikus kaartidel esindatud asutustes.

"Disainikaart" tutvustab disainipoode, kus müügil eesti autorite tooted; galeriisid, kus toimuvad disaini- ja tarbekunstinäitused; loomekeskusi, töökodasid ja ateljeesid ning mõningaid tähelepanu väärivaid avalikke interjööre.

Keeled: inglise/saksa, soome/rootsi, eesti/vene

"Käsitöökaart" juhatab teed poodidesse, kus leidub ehtsat eesti käsitööd; meistrikodadesse ja keskustesse, kus õpetatakse väga erinevaid käsitöötehnikaid, ning ka mitmekesisema tootevalikuga tarbekunstipoodidesse.

Keeled: inglise / soome / eesti (pdf)

 
Web solution by Wiseman