Nõmme Spordikeskus

Nõmme Spordikeskus on mitmekülgsete sportimis- ja vabaaja veetmise võimalustega spordikompleks, paiknedes looduslikult kauni männimetsa keskel. Keskuse vahetusse lähedusse jääb Glehni loss ja park ning allikaala, mis on huvitav ökoloogiline ja maastikuline objekt.

Talveperioodil pakub keskus kvaliteetseid suusaradasid, mis võimaldavad läbi viia spordiklubide treeninguid, võistlusi ning harrastussuusatamist.

Suveperioodil on nimetatud radadel võimalik tegeleda ratta-, jooksu-, käimis- jm. harrastusspordiga. Kaks välibasseini võmaldavad tegeleda ujumisega. Territooriumil on võimalik mängida rannavõrkpalli, tänavakorvpalli, rannajalgpalli ja teisi pallimänge.

Nõmme Spordikeskuse hallatav kunstkattega Hiiu staadion võimaldab mängida jalgpalli aasta läbi. Staadionil saab korraldada ka kergejõustiku treeninguid ning võistlusi.

Mustamäe suusahüppetorn ning slaalominõlv pakuvad talispordi ekstreemsemate alade harrastajatele tegelemisvõimalusi. Talvisel ajal on avatud Nõmme Lumepark, mis pakub varustuse renti ja instruktaaži lumelauasõidu ja mäesuusatamise huvilistele. Lisaks on avatud ka lumerõngarada. 

Avatud E-P 8-22
 

 
7cm

 
7cm

 
 
Nõmme Spordikeskus
Asukoht Nõmme
Aadress Külmallika 15a Kaart
Telefon +372 671 8541
E-post info@sportkeskus.ee
Koduleht www.sportkeskus.ee
Lisa lemmikute hulka
Item was added.
 
PRINDI TELLI TURISMIUUDISED!