11.02.2016
21:10
2.0°C
vihm Täna
1..4°C
lorts Homme
0..2°C
lorts Ülehomme
0..2°C
 
Lemmikud

Copyright

 

Tallinna ametlikul turismiveebil www.tourism.tallinn.ee/www.visittallinn.ee olev infomaterjal (tekstid, fotod, graafika, bännerid jne) on Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakonna omand ning seda tohib alla laadida ainult isiklikuks kasutamiseks mitteärilistel eesmärkidel. Turismiveebil olevat infomaterjali ei tohi kopeerida, reprodutseerida, välja printida, teisele veebile välja panna, avaldada ja levitada mistahes moel ilma Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakonna eelneva kirjaliku nõusolekuta.

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond on teinud kõik endast oleneva, et tagada veebil oleva informatsiooni õigsus, kuid ei võta endale vastutust veebilehel esineda võivate vigade ja muudatuste eest. Vajadusel palume kasutajal ajakohastatud info saamiseks võtta ühendust teenuste pakkujatega. Informatsiooni muudetakse ja ajakohastatakse turismiveebil sellest eraldi teada andmata.

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond ei vastuta turismiveebilt välja lingitavate lehekülgede sisu eest.

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond ei pretendeeri võimalikule kasule ega vastuta võimalike kahjude eest, mis võivad tekkida veebil oleva informatsiooni õiguspärase kasutamise tulemusena.

 
Web solution by Wiseman